تبلیغات
در منزل AT HOME - آموزش کارآفرینی در اینترنت

این وبلاگ، یک وبلاگ آموزشی است. مقالاتی که در این وبلاگ منتشر می شودو نیز لینکهایی که معرفی می گردند در واقع نوعی هدف آموزشی را نیز دنبال می کنند. برای کسانی که دنبال برنامه های آموزشی مدون هستند و می خواهند با کارشناسان و سایر کاربران تبادل نظربیشتری داشته باشند دو برنامه آموزشی را معرفی می کنیم :
آموزش سریع کسب درآمد از اینترنت (حضوری و از راه دور)

هدف از اجرای این برنامه، آموزش افرادی است که تنها دنبال درآمدی محدود از طریق فعالیت در اینترنت هستند.
با شرکت در کارگاههای آموزشی ما هر چه سریعتر کسب درآمد را آغاز کنید. این دوره های آموزشی با کمترین هزینه و بالاترین پشتیبانی برگزار می شود.
مهم: عرصه تجارت الکترونیک و کسب درآمد از اینترنت بسیار متحول و در حال پیشرفت است. هیچ برنامه آموزشی نمی تواند باعث کسب درآمد مطمئن گردد مگر آنکه از پشتیبانی قوی برخوردار باشد.
آنچه در این برنامه های آموزشی ارائه می شود کاملا" حرفه ای و کاربردی است و در هیچ دانشگاهی نمی توانید این مطالب را بیاموزید. هدف از این آموزشها یک چیز است هر چه سریعتر درآمد کسب نمائید.
مطالب آموزشی بگونه ای طراحی شده است که هر کاربر اینترنتی بتواند از آن استفاده کند و نیازی به دانش فنی خاصی ندارد.
جلسه معارفه و مشاوره این برنامه آموزشی در موسسه فرهنگی اموزشی سپند هنر بر گزار می شود و شرکت در آن رایگان است.
نحوه ثبت نام و جزییات بیشتر:
برای شرکت در جلسه معارفه در ساعات اداری با شماره تلفن مرکز آموزش تماس بگیرید. شرکت در این جلسه کاملا" رایگان است.

پس از پایان جلسه معارفه فقط در صورتی که برنامه آموزشی را مفید دانستید در دوره آموزشی ثبت نام نمایید!

برنامه آموزشی پس از ثبت نام
جلسات آموزشی که معمولا" در 2 هفته متوالی برگزار می شود.
در این جلسات روشهای مختلف کسب درآمد از اینترنت و نحوه کار با وبسایتهای کسب درآمدمعرفی می شود.در طول این دوره برای شما یک وبلاگ اختصاصی راه اندازی می شود تا از طریق نمایش تبلیغات در آن بتوانید کسب درآمد نمایید.مطالبی که باید در وبلاگ قرار گیرد از طریق یک خبرنامه آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد. کار شما فقط انتخاب مطالب این خبرنامه و کپی کردن آنها در وبلاگ است.
درآمد شما بطور ماهیانه به حساب بانکی ایرانی شما در شبکه شتاب واریز می شود و دیگر نیازی به افتتاح حساب مجازی و ارزی نیز ندارید.
هدف از این دوره اموزشی ارائه یک روش و برنامه مدون می باشد تا کاربر بتواند با روزی چند ساعت کار در منزل از طریق اینترنت به درامدی متوسط برسد.شرکت در این دوره های اموزشی برای همه کسانی که به دنبال کاری نیمه وقت با درامدی متوسط هستند واقعا" مفید و کارساز می باشد.دانشجویان، افراد خانه دار و کسانی که به شغل دوم فکر می کنند با تکنیکهایی که در این دوره اموزشی فرا می گیرند می توانند کسب درامد را در منزل و با کامپیوتر شخصی خود را تجربه کنند.شرکت دراین دوره اموزشی یعنی رسیدن به درامد سریع مطمئن!

پشتیبانی: پس از پایان دوره آموزشی فعالیت شما برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر شخصی ادامه می یابد و می توانید در جلسات ماهانه ما شرکت کنید و پرسشها و مشکلات احتمالی را با کارشناس کارگاه مطرح کنید و با سایر کاربران نیز تبادل نظر داشته باشید و از آخرین روشها آگاهی پیدا کنید. شرکت کنندگان در دوره های آموزشی ما از یکسال پشتیبانی برخوردار می شوند.

شهریه دوره : فقط 41000 تومان برای شرکت در دوره آموزشی با یکسال پشتیبانی

آموزش کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی (حضوری و از راه دور)

هدف از اجرای این برنامه آموزش افرادی است که دنبال حرفه ای مدرن و امروزی هستند و به درآمد نامحدود می اندیشند.
آیا تاکنون به این فکر افتاده اید که خودتان یک وبسایت اینترنتی راه اندازی کنید و کسب و کار مستقل خود را اداره کنید؟
با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ، جهانی می شوید و می توانید سطح درآمد خود را به سطح استانداردهای جهانی برسانید. اگر می خواهید با دنیای جدیدی اشنا شوید و شما هم بگونه ای کار و زندگی کنید که شایسته انسان قرن بیست ویکم است، هر چه سریعتر برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود اقدام نمایید. در دنیای امروز راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به دانش فنی خاصی ندارد.نرم افزارهای مدیریت محتواء یا CMS امکان طراحی وبسایت برای افراد مبتدی را نیز بوجود آورده اند. با شرکت در دوره آموزشی مدیریت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما هم می توانید صاحب کسب وکاری مستقل شوید.به خاطر داشته باشید که:
- راه اندازی کسب و کار اینترنتی نسب به سایر کسب و کارها نیاز به سرمایه گذاری ناچیزی دارد.کسب و کارهای اینترنتی را می توان از منزل نیز اداره کرد و نیازی به داشتن مغازه یا دفتر کار مجزا وجود ندارد.
- درآمد کسب و کارهای اینترنتی بیشتر از سایر کسب وکار هاست، چون در اینترنت این امکان وجود دارد که خدمات و محصولات شما به تمام مردم جهان ارائه شود.

اگر براستی می خواهید حرفه ای مدرن و امروزی بیاموزید، دنبال شغلی با پرستیژ و درآمدی بالا هستید، هر چه سریعتر برای شرکت در این دوره ها اقدام کنید

در دوره آموزش کسب و کار اینترنتی شما با روش راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار مستقل آشنا می شوید و در طول دوره اموزشی یک پروژه را با کمک مشاورتان به نتیجه می رسانید و در واقع بعد از پایان دوره،صاحب یک کسب وکار مستقل نیز خواهید شد.پیش از اقدام جهت ثبت نام در این دوره اموزشی جهت شرکت در جلسه مشاوره با دفتر موسسه تماس بگیرید.

برنامه آموزش راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی
آشنایی با مبانی کلی کارآفرینی: را ههای رسیدن به قوه خلاقه، نحوه هدف گذاری و برنامه ریزی، تفاوتهای روش زندگی کارآفرین و کارمند، مهارتهای ارتباطی

- آشنایی با مزایای کسب و کار اینترنتی و نحوه هدایت تکنیکهای فوق برای این نوع کسب و کار ها

- آشنایی کلی با انواع روشهای کسب درآمد از وبسایت

- چگونگی ایجاد و مدیریت برنامه فروش آنلاین

- روشهای جذب مخاطب برای وبسایت

- بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو

- آشنایی با سیستمهای تبیلغاتی هوشمند مانند گوگل ادسنز و نحوه کار با آنها

- انجام مشاوره کلی جهت ایجاد یا تقویت انگیزه کارآفرینی در هنرجو، آگاهی از مزایای کارآفرینی در برابر کارمندی

- بررسیهای لازم جهت کمک به هنرجو در انتخاب موضوع فعالیت برای پروژه های عملی و انتخاب سیستم درآمدزایی مناسب

- جلسات مختلف مشاوره جهت پیگیری روند عملی پروژه و راهنماییهای لازم به هنرجو

مدت دوره: براساس پروژه انتخابی هنرجو متغیر بوده و حداکثر سه ماه می باشد.

شهریه دوره : 96000 تومان

مهم: کسانی که در تهران زندگی نمی کنند و امکان شرکت حضوری در جلسات آموزشی ما را ندارند، می توانند این برنامه را بصورت غیر حضوری بگذرانند.
برنامه آموزش غیر حضوری راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی از طریق یک وبسایت آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد. این روش آموزش از راه دور کاملا" مدرن بوده و بر روشهای سنتی آموزش از راه دور مانند ارسال کتاب یا سی دی مزیتهای فراوانی دارد. در این روش ارتباط دو جانبه ای بین هنرجو و آموزش دهنده برقرار می شود و هنرجو می تواند تمامی پرسشها و گزارش برنامه های کاری خود را با مربی درمیان بگذارد تا پاسخها و راهنماییهای لازم را دریافت نماید.دوره آموزش راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی براستی می تواند تحول چشمگیری در زندگی شغلی شما ایجاد نماید. پس هر چه سریعتر جهت ثبت نام و ورود به این برنامه با ما تماس بگیرید.
توجه: تا اطلاع ثانوی برنامه آموزش کارافرینی ارائه نمیشود.